Z hodin přírodopisu a výtvarné výchovy - 7. třída

p1010271 resizeJakým způsobem se dá pozorovat příroda? Z jakých částí se skládá mikroskop? Jak vypadá rostlinná a živočišná buňka?

Tak na dané otázky by vám už určitě správně odpověděli žáci sedmé třídy. V prvních hodinách přírodopisu se totiž právě těmito tématy zabývali. A nejen jimi. Na vlastní kůži si vyzkoušeli i práci s mikroskopem při pozorování nejrozmanitějších preparátů.

Ve výtvarné výchově pak využili svých nabytých teoretických vědomostí o stavbě buněk při vytváření trojrozměrných modelů. A jak se jim práce zdařila? To si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Mgr. Jana Čanigová

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.