Get Adobe Flash player

Výlet bývalých žáků 9. třídy

Ještě než se definitivně rozloučili se školou ve Voletinách, domluvili si dnes již bývalí deváťáci společný výlet do Adršpašských skal... A první sobotu v září opravdu pět nejvěrnějších čekalo na nádraží v Trutnově. Vyzbrojeni mapou, svačinou a hlavně dobrou náladou jsme se vydali na cestu. Vystoupili jsme v Janovicích a podle turistických značek mířili do skal. Probírali jsme čerstvé dojmy a zážitky z nástupu do nových škol. Rozvrhy, zajímavé předměty, noví učitelé i spolužáci - to vše bylo potřeba probrat. A důkladně. Tak důkladně, že jsme zapomněli hlídat správný směr cesty. A přišlo nečekané dobrodružství. Neschůdný terén, spadlé stromy, nebezpečné prohlubeniny a mokřiny. Měli jsme však štěstí a po krátkém bloudění jsme narazili na lesní cestu. A potom už jen nahoru a dolů a nahoru a dolů. Nádherná příroda, překrásné počasí a skvělá parta kamarádů. Budeme vzpomínat. A přejeme úspěšné vykročení v novém působišti. Ať se v nové škole všem daří. Držíme pěsti!!!

Mgr. Jana Matějková a Mgr. Jana Sávová

P.S.:
Domlouvali jsme se na společné návštěvě filmu Šmoulové v sobotu 24. září. Abychom měli ještě čas na popovídání, sejdeme se ve 14,30 na náměstí v Trutnově.

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.