Matematika v 1. třídě

p1020778 resizePrvňáčci se už "perou" s prvními příklady. Abychom se v počítání neztratili, nejprve jsme se museli naučit poznávat čísla, řadit je správně do číselné řady, porovnávat je mezi sebou a rozkládat je. Všechno procvičujeme na koberci nejrůznějšími hrami. Umíme také psát jedničky, dvojky a trojky. Při příkladech na odčítání nám pomohla sladká dobrotka od jedné maminky, kterou jsme si naplnili bříška. V pondělí, až budeme odčítat, půjde nám to určitě bez problémů.

Mgr. Květa Hetflejšová