Get Adobe Flash player

Exkurze do Autostylu, návštěva prezentace středních škol

07 20161021 134207 resizeV pátek 21. 10. 2016 se žáci 8. a 9. ročníku zúčastnili exkurze do Autostylu Trutnov. Poté navštívili prezentaci středních škol a zaměstnavatelů Trutnov ve společenském centru UFFO. Zde měli možnost seznámit se se zástupci SŠ, SOŠ, SOU, VOŠ aj., získat další informace o možnostech vzdělávání ve všech typech středních škol v regionu. V letošním roce se zde představilo 64 středních škol a 24 zaměstnavatelů z města i širokého okolí. Prezentace se snaží napomoci žákům a rodičům při nesnadném rozhodování o volbě povolání a dalšího vzdělávání.

(fotogalerie zde)

Mgr. J. FendrychováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.