Get Adobe Flash player

Učíme se číst – 1. třída

p1020809 resizeStejně jako při matematice i v hodinách českého jazyka se snažíme poznávat učivo všemi smysly. Nová písmenka hledáme hmatem bez zrakové pomoci, poznáváme je sluchem, povídáme si o nich pohádky, probíháme je podle stop rozložených na koberci, skládáme jejich tvar z našich rukou, modelujeme je. Často procvičujeme čtení ve slabikách s pomocí "zátrhů". Důležité je i roztleskání slov na jednotlivé slabiky a hledání první hlásky ve slově. Vrcholem našeho snažení je samostatné čtení ve slabikáři. Nová slova a věty přibývají a my máme radost, když se nám vše daří.

(fotogalerie zde)

Mgr. Květa Hetflejšová

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.