Get Adobe Flash player

Učíme se číst – 1. třída

p1020809 resizeStejně jako při matematice i v hodinách českého jazyka se snažíme poznávat učivo všemi smysly. Nová písmenka hledáme hmatem bez zrakové pomoci, poznáváme je sluchem, povídáme si o nich pohádky, probíháme je podle stop rozložených na koberci, skládáme jejich tvar z našich rukou, modelujeme je. Často procvičujeme čtení ve slabikách s pomocí "zátrhů". Důležité je i roztleskání slov na jednotlivé slabiky a hledání první hlásky ve slově. Vrcholem našeho snažení je samostatné čtení ve slabikáři. Nová slova a věty přibývají a my máme radost, když se nám vše daří.

(fotogalerie zde)

Mgr. Květa Hetflejšová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.