Slavíme Halloween - 1. stupeň

cimg4969 resizeV pondělí 31. října se žáci prvního stupně po svačině proměnili ve strašidla – čarodějnice, duchy, příšery...

Všichni jsme se sešli v tělocvičně. Čtvrťáci nám zazpívali anglickou halloweenskou koledu – Knock, knock, trick or treat. Pak nás paní učitelka rozdělila do tří družstev. Postupně jsme procházeli všechna stanoviště se soutěžemi s jablky v jídelně, vyráběním a dlabáním dýně ve školní družině i odvážným sportováním v tělocvičně.

(fotogalerie I zde - 1. stanoviště)
(fotogalerie II zde - 2. stanoviště)
(fotogalerie III zde - 3. stanoviště)
(fotogalerie IV zde - tělocvična)

Mgr. Pavlína Cermanová

A co zaujalo naše páťáky?

Pavel Najt:
Líbila se mi tělocvična, lovení ve slizu a nejvíce vydlabávání dýně.

Dominik Hiebsch:
Líbilo se mi, jak některé děti byly hodný a ohleduplný. Líbilo se mi, jak na nás byly hodný učitelky. Bylo to moc hezký. Líbily se mi i masky dětí.

Adéle Voborníková:
Nejvíce se mi líbilo vyrábění pavouků a kostlivce a taky vydlabávání dýně. Moc se mi líbily převleky a masky dětí.

Tereza Čtvrtečková:
Zalíbilo se mi, že jsem mohla potápět hlavu do hrnce a lovit jablka.

Marek Svoboda:
Zaujala mě nejvíce tělocvična, protože tam byly super věci – například strašidelný tunel a žebřík smrti. Líbily se mi obrovské dýně, co paní učitelka přinesla – bylo to prostě BOŽÍ!!!

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.