Get Adobe Flash player

Pobytová akce - 5. třída

Ve dnech 6. a 7. září se konala akce žáků 5. třídy. Více v následujícím článku...  

Letošní školní rok jsme zahájili poněkud netradičně. Hned v prvním zářijovém týdnu nás čekaly dva dny plné turistiky, her, povídání.

Autobus MHD nás zavezl do Lhoty a my se vydali pěšky na pětikilometrovou túru na "Brendy" neboli Jestřebí hory. Naším cílem se stala Jestřebí bouda, též zvaná "Řehačka", nacházející se v osadě Paseka. Během cesty jsme prozkoumávali několik bunkrů. V lese jsme postavili domečky pro skřítky a spoustu zábavy jsme si užili na "balících slámy". Hráli jsme i různé kolektivní hry. Večer nás čekaly další činnosti zaměřené na kamarádské vztahy a spolupráci. Nechyběla ani minidiskotéka.

Ve středu nás trochu zradilo počasí. Ale co, většina z nás má přeci pláštěnky, a tak dopoledne vyrážíme na nejvyšší vrchol oblasti - Žaltman. Všichni jsme vystoupali na železnou rozhlednu, která za normálních podmínek nabízí překrásné výhledy do okolí... Po výborném obědě jsme se vydali pěšky do Malých Svatoňovic. A čekala nás cesta domů - vlakem, autobusem, autem... Dva dny plné zážitků byly fajn, už teď se těšíme na další výpravu.

P.S.:
Celou akci sponzorovali rodiče Kamila Holíka. Velmi děkujeme.

Díky mamince Andrejky Dlouhé a její babičce a dědovi jsme se nemuseli téměř o nic starat. Zařídili nám ubytování, stravování, odvoz batohů. Patří jim za to VELKÉ DÍKY!!!

Mgr. Jana Prokopcová

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.