Get Adobe Flash player

Pobytová akce - 5. třída

Ve dnech 6. a 7. září se konala akce žáků 5. třídy. Více v následujícím článku...  

Letošní školní rok jsme zahájili poněkud netradičně. Hned v prvním zářijovém týdnu nás čekaly dva dny plné turistiky, her, povídání.

Autobus MHD nás zavezl do Lhoty a my se vydali pěšky na pětikilometrovou túru na "Brendy" neboli Jestřebí hory. Naším cílem se stala Jestřebí bouda, též zvaná "Řehačka", nacházející se v osadě Paseka. Během cesty jsme prozkoumávali několik bunkrů. V lese jsme postavili domečky pro skřítky a spoustu zábavy jsme si užili na "balících slámy". Hráli jsme i různé kolektivní hry. Večer nás čekaly další činnosti zaměřené na kamarádské vztahy a spolupráci. Nechyběla ani minidiskotéka.

Ve středu nás trochu zradilo počasí. Ale co, většina z nás má přeci pláštěnky, a tak dopoledne vyrážíme na nejvyšší vrchol oblasti - Žaltman. Všichni jsme vystoupali na železnou rozhlednu, která za normálních podmínek nabízí překrásné výhledy do okolí... Po výborném obědě jsme se vydali pěšky do Malých Svatoňovic. A čekala nás cesta domů - vlakem, autobusem, autem... Dva dny plné zážitků byly fajn, už teď se těšíme na další výpravu.

P.S.:
Celou akci sponzorovali rodiče Kamila Holíka. Velmi děkujeme.

Díky mamince Andrejky Dlouhé a její babičce a dědovi jsme se nemuseli téměř o nic starat. Zařídili nám ubytování, stravování, odvoz batohů. Patří jim za to VELKÉ DÍKY!!!

Mgr. Jana Prokopcová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.