Get Adobe Flash player

Mikuláš, čerti a andělé

titulni foto resizeV pátek 2. 12. k nám po svačině do třídy přišel Mikuláš s anděly. Přečetl ze Zlaté knihy naše úspěchy za poslední rok. Společně jsme mu zazpívali písničku nebo si každý sám troufl na pěknou básničku. Poté nás čekala návštěva pekla. Lucifer znal všechny naše hříchy a my jsme museli slíbit, že se určitě polepšíme. Ty největší zlobivce si čerti označili, aby věděli, na koho si mají dávat větší pozor. Na závěr jsme si užili čertí hrátky a soutěže v tělocvičně.

(fotogalerie I zde - 1. a 2. třída)
(fotogalerie II zde - 3. třída)
(fotogalerie III zde - 4. třída)
(fotogalerie IV zde - 5. třída)

Mgr. Pavlína CermanováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.