Get Adobe Flash player

Předvánoční dopoledne (1. - 4. třída)

01 p1240141 resizeV pondělí 5. prosince byli žáci 1. – 4. třídy na pohádce „Putování s anděly“ v kulturním centru Uffo. Líbilo se zejména čtvrťákům, protože ti nacvičují školní vánoční hru a mohli tak své snažení porovnávat s profesionálními herci. Viděli jsme už část jejich divadla a musíme říci, že se nemají vůbec za co stydět.

Po představení jsme se společně vydali na Krakonošovo náměstí k ozdobenému vánočnímu stromu. Prohlédli jsme si také výstavu betlémů ve Staré radnici. Nejvíce se dětem líbil pohyblivý trutnovský betlém. Kdo chtěl, mohl si koupit i drobné dárečky.

(fotogalerie zde)

Mgr. Pavlína Cermanová, Mgr. Květa Hetflejšová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.