Get Adobe Flash player

Předvánoční dopoledne (1. - 4. třída)

01 p1240141 resizeV pondělí 5. prosince byli žáci 1. – 4. třídy na pohádce „Putování s anděly“ v kulturním centru Uffo. Líbilo se zejména čtvrťákům, protože ti nacvičují školní vánoční hru a mohli tak své snažení porovnávat s profesionálními herci. Viděli jsme už část jejich divadla a musíme říci, že se nemají vůbec za co stydět.

Po představení jsme se společně vydali na Krakonošovo náměstí k ozdobenému vánočnímu stromu. Prohlédli jsme si také výstavu betlémů ve Staré radnici. Nejvíce se dětem líbil pohyblivý trutnovský betlém. Kdo chtěl, mohl si koupit i drobné dárečky.

(fotogalerie zde)

Mgr. Pavlína Cermanová, Mgr. Květa Hetflejšová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.