Get Adobe Flash player

Pracovní vyučování - 8. třída

První pracovní vyučování v letošním roce děvčata z osmičky zahájila naprosto stylově. Vzaly jsme školní "foťák" a hurá za školu udělat několik snímků z krásného zářijového dne. Každá z nás několikrát cvakla spouští. Nejlepší úlovky na nás ještě čekají, až je vylepšíme koláží nebo barevným inkoustem. Ale jinak některé záběry jsou "mrtě hustý". Omrkněte na našich webovkách alespoň několik ze super kousků. Jak je zvláštní se někdy dívat na svět skrz hledáček fotoaparátu.

Mgr. Petra Endrychová

Třídní schůzky


Dne 23. 11. proběhnou v odpoledních hodinách třídní schůzky. Bližší informace v ŽK.

Projekt Příběhy bezpráví


Dne 23. 11. se v naší škole uskuteční projekt Příběhy bezpráví. Akce je určena nejstarším žákům. Proběhne filmová projekce, beseda s pamětníkem - letošním tématem jsou "Příběhy vzdoru".

Profesní orientace


Dne 1. 12. navštíví žáci 9. ročníku v rámci předmětu Volba povolání SOŠ a SOU Trutnov.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.