Pracovní vyučování - 8. třída

První pracovní vyučování v letošním roce děvčata z osmičky zahájila naprosto stylově. Vzaly jsme školní "foťák" a hurá za školu udělat několik snímků z krásného zářijového dne. Každá z nás několikrát cvakla spouští. Nejlepší úlovky na nás ještě čekají, až je vylepšíme koláží nebo barevným inkoustem. Ale jinak některé záběry jsou "mrtě hustý". Omrkněte na našich webovkách alespoň několik ze super kousků. Jak je zvláštní se někdy dívat na svět skrz hledáček fotoaparátu.

Mgr. Petra Endrychová