Get Adobe Flash player

Pracovní vyučování - 8. třída

První pracovní vyučování v letošním roce děvčata z osmičky zahájila naprosto stylově. Vzaly jsme školní "foťák" a hurá za školu udělat několik snímků z krásného zářijového dne. Každá z nás několikrát cvakla spouští. Nejlepší úlovky na nás ještě čekají, až je vylepšíme koláží nebo barevným inkoustem. Ale jinak některé záběry jsou "mrtě hustý". Omrkněte na našich webovkách alespoň několik ze super kousků. Jak je zvláštní se někdy dívat na svět skrz hledáček fotoaparátu.

Mgr. Petra Endrychová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.