Get Adobe Flash player

Vánoce v první třídě

p1030110 resizeJe tu advent a v první třídě si povídáme o Vánocích. Většinou se na ně všichni těšíme, prvňáčci si čekání na Ježíška krátí zdobením stromečku a pečením vanilkových rohlíčků. Zítra budeme ochutnávat své první cukroví. Jak nám to jako kuchařům sluší, si můžete prohlédnout na několika fotkách.

Během třídního posezení jsme si poprvé slavnostně prostřeli a těšili se na první dárečky od kamarádů. Škoda, že nás u stolu bylo tak málo. Přesto jsme si užili několik vánočních zvyků - pouštění lodiček, krájení jablíček a povídání o Ježíškovi. Zbylé dárky si rozdáme ještě po prázdninách.

(fotogalerie zde)

Mgr. Květa Hetflejšová

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.