Vánoční den v 5. třídě

cimg5358 resizeK jednomu z nejkrásnějších dnů v roce patří určitě Vánoce. Ty naše „třídní“ jsme si pěkně užili. Hned ráno jsme připravili na stůl dobroty, svíčky, skleničky. Dopoledne nám rychle utíkalo – povídali jsme si, mlsali, losovali a rozdávali dárky, poslouchali koledy… Společně s kamarády z ostatních tříd jsme před školou vypustili barevné balonky s přáním Ježíškovi. Závěrem dne jsme uklidili třídu, společně zapálili prskavky (na pouštění lodiček nám díky velkému množství dárků ani nezbyl čas…) a popřáli si krásné vánoční svátky. A taky vše nejlepší do nového roku.

Mgr. Jana Prokopcová

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.