Get Adobe Flash player

Vánoční den v 5. třídě

cimg5358 resizeK jednomu z nejkrásnějších dnů v roce patří určitě Vánoce. Ty naše „třídní“ jsme si pěkně užili. Hned ráno jsme připravili na stůl dobroty, svíčky, skleničky. Dopoledne nám rychle utíkalo – povídali jsme si, mlsali, losovali a rozdávali dárky, poslouchali koledy… Společně s kamarády z ostatních tříd jsme před školou vypustili barevné balonky s přáním Ježíškovi. Závěrem dne jsme uklidili třídu, společně zapálili prskavky (na pouštění lodiček nám díky velkému množství dárků ani nezbyl čas…) a popřáli si krásné vánoční svátky. A taky vše nejlepší do nového roku.

(fotogalerie zde)

Mgr. Jana Prokopcová

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.