Get Adobe Flash player

Vánoční den v 5. třídě

cimg5358 resizeK jednomu z nejkrásnějších dnů v roce patří určitě Vánoce. Ty naše „třídní“ jsme si pěkně užili. Hned ráno jsme připravili na stůl dobroty, svíčky, skleničky. Dopoledne nám rychle utíkalo – povídali jsme si, mlsali, losovali a rozdávali dárky, poslouchali koledy… Společně s kamarády z ostatních tříd jsme před školou vypustili barevné balonky s přáním Ježíškovi. Závěrem dne jsme uklidili třídu, společně zapálili prskavky (na pouštění lodiček nám díky velkému množství dárků ani nezbyl čas…) a popřáli si krásné vánoční svátky. A taky vše nejlepší do nového roku.

(fotogalerie zde)

Mgr. Jana Prokopcová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.