Vánoční den v 5. třídě

cimg5358 resizeK jednomu z nejkrásnějších dnů v roce patří určitě Vánoce. Ty naše „třídní“ jsme si pěkně užili. Hned ráno jsme připravili na stůl dobroty, svíčky, skleničky. Dopoledne nám rychle utíkalo – povídali jsme si, mlsali, losovali a rozdávali dárky, poslouchali koledy… Společně s kamarády z ostatních tříd jsme před školou vypustili barevné balonky s přáním Ježíškovi. Závěrem dne jsme uklidili třídu, společně zapálili prskavky (na pouštění lodiček nám díky velkému množství dárků ani nezbyl čas…) a popřáli si krásné vánoční svátky. A taky vše nejlepší do nového roku.

Mgr. Jana Prokopcová

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.