Get Adobe Flash player

Divadelní představení - 1. třída

Josef Čapek napsal krásnou knížku pro děti, ve které si s nimi povídá o nejběžnějších věcech. O správné snídani, o tom, proč se nemusí bát doktora a proč by měly poslouchat dospělé. Loutky, maňásci i herci se snažili, aby malé diváky nepoučovali, ale bavili a zaujali. Než nám jel autobus do školy, tak jsme si pohráli na hřišti a posvačili zásoby z batůžků. Prvňáčci si celé dopoledne moc pochvalovali a už se těší na další podobnou akci.

Mgr. Květa Hetflejšová, třídní učitelka

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.