Divadelní představení - 1. třída

Josef Čapek napsal krásnou knížku pro děti, ve které si s nimi povídá o nejběžnějších věcech. O správné snídani, o tom, proč se nemusí bát doktora a proč by měly poslouchat dospělé. Loutky, maňásci i herci se snažili, aby malé diváky nepoučovali, ale bavili a zaujali. Než nám jel autobus do školy, tak jsme si pohráli na hřišti a posvačili zásoby z batůžků. Prvňáčci si celé dopoledne moc pochvalovali a už se těší na další podobnou akci.

Mgr. Květa Hetflejšová, třídní učitelka