Zimní radovánky – 5. třída

cimg5549 resizeTak konečně! Po dlouhé době „divných“ zim se začalo z oblohy sypat a na náš voletinský kopec napadlo opravdu HODNĚ sněhu. Samozřejmě nešlo nic jiného, než se dobře vybavit sportovním oblečením, přivézt saně a boby a hurá do závějí. Mluvíme o závějích, protože spíš než o bobování se v první fázi jednalo o absolutní radost. Bořili jsme se do načechraných hromad, skákali, váleli se, užívali si sněžení. Nádhera! Samozřejmě i na boby došlo, ale protože byl kopec neuježděný, moc rychlosti jsme nenabrali. Nikomu to však nevadilo, však tu nejsme určitě naposledy.

Mgr. Jana Prokopcová

Plavecký kurz - 3. lekce

Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.