Get Adobe Flash player

Lyžařský výcvik v Horní Malé Úpě

dscn7831 resizeVánoční prázdniny ještě ani neskončily a přihlášení žáci ze sedmého a osmého ročníku se 2. ledna nového roku vydali na lyžařský kurz do Horní Malé Úpy pod vedením Jitky Fendrychové, Kateřiny Javůrkové a lyžařského instruktora Tomáše Horkého. Ve více než 1000 m n. m. jsme pobývali do soboty 7. ledna 2017.

Pomezní Boudy nám v letošním roce přichystaly vskutku zimní počasí! Nechyběly mráz, silný vítr, husté sněžení… Až odjezdová sobota se s námi loučila krásným slunečným počasím a téměř nikomu z nás se tedy domů příliš nechtělo.

Celý týden jsme si i přes veškerou nepřízeň vládce Krkonoš náramně užili! Někteří se se základy běžeckého lyžování teprve seznamovali, jiní se již v lyžařské technice zdokonalovali. Na každém našem běžkaři byl na konci týdne znát velký pokrok a každý z nich úspěšně absolvoval závěrečný vytrvalostní závod.

Zažili jsme spoustu pestrých zážitků ve stopě (pozn. díky sněhovým podmínkám i bez ní) a také v penzionu Věra, který nám poskytl útulné zázemí.

Rozhodně máme na co vzpomínat. Tak třeba zase za rok… Skol!

(fotogalerie 1 zde - pondělí)
(fotogalerie 2 zde - úterý)
(fotogalerie 3 zde - středa)
(fotogalerie 4 zde - čtvrtek)
(fotogalerie 5 zde - pátek)
(fotogalerie 6 zde - sobota)

Mgr. Kateřina Javůrková

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.