Get Adobe Flash player

Mini ZOO - 4. třída

p1290002 resizeVětšina čtvrťáků chová doma nějaké zvířátko. Starají se o kočku, psa, morče nebo křečka. U Patrika je to jiné. Spolu s maminkou, tatínkem a bratrem pečují o spoustu domácích i exotických zvířat a ptáků. Některá zvířata vystavují. Na přehlídkách už získali hodně pohárů i jiných ocenění. Měli jsme proto velkou radost, když nás pozvali na návštěvu. Na zahradě jsme si mohli pohladit a nakrmit poníka a kozy, pozorovat zblízka prasátka, mývaly, nosála, nutrii, různé králíky, kachny, bažanty a další ptáky. Uvnitř měli terária s hady, leguánem, agamou, baziliškem, štírem, sklípkany… Ve voliérách posedávaly korely, andulky, holoubek s kanárkem a činčily. Nechyběli tu samozřejmě ani psi a koťátka. Chovatelé nám ochotně o svých zvířatech vyprávěli a vše prakticky ukazovali. Velmi zajímavé bylo například krmení hadů. Mnoho žáků čtvrté třídy vám jistě řekne, že se jim líbilo úplně všechno.

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina Glazarová

Karneval


Na středu 21. 2. je pro žáky 1. stupně připraven KARNEVAL.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.