Mini ZOO - 4. třída

p1290002 resizeVětšina čtvrťáků chová doma nějaké zvířátko. Starají se o kočku, psa, morče nebo křečka. U Patrika je to jiné. Spolu s maminkou, tatínkem a bratrem pečují o spoustu domácích i exotických zvířat a ptáků. Některá zvířata vystavují. Na přehlídkách už získali hodně pohárů i jiných ocenění. Měli jsme proto velkou radost, když nás pozvali na návštěvu. Na zahradě jsme si mohli pohladit a nakrmit poníka a kozy, pozorovat zblízka prasátka, mývaly, nosála, nutrii, různé králíky, kachny, bažanty a další ptáky. Uvnitř měli terária s hady, leguánem, agamou, baziliškem, štírem, sklípkany… Ve voliérách posedávaly korely, andulky, holoubek s kanárkem a činčily. Nechyběli tu samozřejmě ani psi a koťátka. Chovatelé nám ochotně o svých zvířatech vyprávěli a vše prakticky ukazovali. Velmi zajímavé bylo například krmení hadů. Mnoho žáků čtvrté třídy vám jistě řekne, že se jim líbilo úplně všechno.

Mgr. Martina Glazarová

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.