O človíčkovi (1. - 3. třída)

p1240406 resizeTřeťáci se na podzim učili o tom, jak to asi vypadalo v pravěku. Aby si všechno pěkně zopakovali, vydali se spolu s mladšími spolužáky do divadla na představení "O človíčkovi". Herci se inspirovali známým večerníčkem a my jsme nestačili žasnout nad tím, jak se jim podařilo vtáhnout do děje většinu dětí v hledišti. Človíček se musel naučit rozdělávat oheň, stavět si přístřeší, lovit, ochočit si pejska a najít si kamarádku. Prvňáci a druhandy už se těší, jak si za nějaký čas budou také hrát na pravěk.

Mgr. Květa Hetflejšová

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.