O človíčkovi (1. - 3. třída)

p1240406 resizeTřeťáci se na podzim učili o tom, jak to asi vypadalo v pravěku. Aby si všechno pěkně zopakovali, vydali se spolu s mladšími spolužáky do divadla na představení "O človíčkovi". Herci se inspirovali známým večerníčkem a my jsme nestačili žasnout nad tím, jak se jim podařilo vtáhnout do děje většinu dětí v hledišti. Človíček se musel naučit rozdělávat oheň, stavět si přístřeší, lovit, ochočit si pejska a najít si kamarádku. Prvňáci a druhandy už se těší, jak si za nějaký čas budou také hrát na pravěk.

Mgr. Květa Hetflejšová