Get Adobe Flash player

O človíčkovi (1. - 3. třída)

p1240406 resizeTřeťáci se na podzim učili o tom, jak to asi vypadalo v pravěku. Aby si všechno pěkně zopakovali, vydali se spolu s mladšími spolužáky do divadla na představení "O človíčkovi". Herci se inspirovali známým večerníčkem a my jsme nestačili žasnout nad tím, jak se jim podařilo vtáhnout do děje většinu dětí v hledišti. Človíček se musel naučit rozdělávat oheň, stavět si přístřeší, lovit, ochočit si pejska a najít si kamarádku. Prvňáci a druhandy už se těší, jak si za nějaký čas budou také hrát na pravěk.

(fotogalerie zde)

Mgr. Květa Hetflejšová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.