Pololetní vysvědčení – 4. třída

p1290112 resizeJe poslední lednový den. Poslední den 1. pololetí čtvrté třídy. Den, kdy je rozdáno pololetní vysvědčení. Všichni čtvrťáci si zaslouženě pochutnávají na dortu Harlekýn a připíjejí si Fantou nebo Coca-Colou. Přemýšlejí, co se jim v uplynulém půlroce dařilo i nedařilo, co je zaujalo, co se jim ve škole líbilo…

Druhý den zapisují své myšlenky:

Máťa: „Líbila se mi matematika, tělák a výtvarka.“

Kuba M.: „Dařila se mi matematika a ještě přírodověda a vlastivěda.“

Maruška: „Moc mě bavila besídka, jak jsem do zpívání hrála na klavír. Vždycky se těším na tělocvik, i když ho spousta dětí nerada, tak mě baví. Zaujalo mě, že jsem dostala na narozeniny kamarádku, s kterou jsem skoro každý den.“
(Poznámka: Děti, které cvičení nebaví, nejsou ale z naší třídy. Kamarádkou je nová spolužačka Vendulka.)

Patrik: „TV – Bobování bylo suprové, jeli jsme na skokánky.
PŘ byla suprová, učili jsme se hmyz – plazy – savce.
AJ mi moc nešla, ale chtěl bych jet do Ameriky na medvědy.“

Vendulka: „Naučila jsem se v přírodovědě zajímavé věci.“

Jirka: „Nejvíc se mi líbilo bobování a vlastivěda.“

Štefan: „Bobování, skokánky.“

Kuba P.: „Naučili jsme se násobit s desítkami. V zimě při TV bobujeme a v létě chodíme ven a jezdíme na výlety.“

Dominik: „Jak jsme se učili v kruhu násobilku 60 a 70 a jak jsme si připíjeli.“

Láďa: „Udělali jsme si společnou fotku z vysvědčení a pak jsme si dali dort. A povedla se mi přírodověda.“

Radka, bohužel, druhý den chyběla. Na její názor se jí musíte zeptat.

Mgr. Martina Glazarová

Důležité informace pro strávníky

Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.