Rohlíková pizza - 4. třída

p1290148 resizeV úterý 7. února měli čtvrťáci plné ruce práce. Pustili se do kuchaření. Sliny se jim sbíhaly už při pomyšlení na to, co budou péci. Všichni totiž milují pizzu. A tak pilně krájeli, míchali, hnětli … I když jich dnes přišlo do školy jen sedm, za chvíli bylo hotovo. Jen trouba pekla pomalu… Lahůdku si vychutnali až druhý den po návratu z kina.

Jestli máte doma starší rohlíky, zkuste si tuhle pizzu upéct také. Čtvrťáci vám určitě dají recept.

Mgr. Martina Glazarová

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.