Get Adobe Flash player

Měkkýši - 7. třída

20170113 125113 resizeV hodinách přírodopisu probírali žáci 7. ročníku měkkýše, velice zajímavou skupinu bezobratlých živočichů. Po získání základních vědomostí se pokoušeli o praktické poznávání ulit a lastur. Následovala i kresba a malba ve výtvarné výchově. A protože jsou někteří z nich nedílnou součástí jídelníčku přímořských států, došlo i na malou ochutnávku.

(fotogalerie zde)

Mgr. Jana ČanigováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.