Get Adobe Flash player

Není maska jako maska - 5. třída

p1030145 resizeDěti z 5. třídy si vyzkoušely netradiční metodu výroby masek. Základním pracovním materiálem byly sádrové obvazy. Masku si formovaly ve dvojicích přímo na obličeji. Po zaschnutí ji barvily a zdobily podle různých návrhů – benátské masky, masky používané při divadelních hrách W. Shakespeara, ale i komiksové postavy. Všem dětem se jejich dílo podařilo. Jen tak dále!

(fotogalerie zde)

Jana KubasováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.