Get Adobe Flash player

Není maska jako maska - 5. třída

p1030145 resizeDěti z 5. třídy si vyzkoušely netradiční metodu výroby masek. Základním pracovním materiálem byly sádrové obvazy. Masku si formovaly ve dvojicích přímo na obličeji. Po zaschnutí ji barvily a zdobily podle různých návrhů – benátské masky, masky používané při divadelních hrách W. Shakespeara, ale i komiksové postavy. Všem dětem se jejich dílo podařilo. Jen tak dále!

(fotogalerie zde)

Jana Kubasová

Důležité informace pro strávníky


Věnujte prosím pozornost informacím, týkajících se platby za obědy na měsíc září 2017. Více zde.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.