Get Adobe Flash player

Kurz bruslení - 6. a 7. třída

dsc 0034 resizePo Novém roce se žáci šesté a sedmé třídy povinně zúčastnili kurzu bruslení na zimním stadionu v Trutnově, který trval dlouhých deset týdnů. Během kurzu se všichni žáci snažili rozvíjet své bruslařské schopnosti, ačkoli někteří stáli na bruslích poprvé. V kurzu musely děti překonávat různé překážky na ledě a soutěžily v družstvech. Poslední hodina bruslení byla zakončena zkouškou, kdy na každého žáka byly kladeny nároky podle jeho bruslařských schopností. Všichni závěr bez větších problému zvládli a kurz úspěšně zakončili.

(fotogalerie zde)

Bc. Aleš HilbertPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.