Get Adobe Flash player

Kurz bruslení - 6. a 7. třída

dsc 0034 resizePo Novém roce se žáci šesté a sedmé třídy povinně zúčastnili kurzu bruslení na zimním stadionu v Trutnově, který trval dlouhých deset týdnů. Během kurzu se všichni žáci snažili rozvíjet své bruslařské schopnosti, ačkoli někteří stáli na bruslích poprvé. V kurzu musely děti překonávat různé překážky na ledě a soutěžily v družstvech. Poslední hodina bruslení byla zakončena zkouškou, kdy na každého žáka byly kladeny nároky podle jeho bruslařských schopností. Všichni závěr bez větších problému zvládli a kurz úspěšně zakončili.

(fotogalerie zde)

Bc. Aleš Hilbert

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.