Get Adobe Flash player

Noc s Andersenem

cimg5903 resizeV pátek 31. března odpoledne se v naší škole sešlo plno dětí. Jako každý rok jsme se všichni těšili hlavně na spaníčko ve třídách. Před tím nás ale čekala spousta zábavy s pohádkami. Na každém stanovišti přivítaly žáky nejrůznější pohádkové postavy. V tělocvičně Otesánek, čaroděj, čerti a vodní víla, v kuchyňce pejsek s kočičkou a lucerničkami si na nás posvítili broučci. Když jsme snědli dortík od zvířátek pana Čapka, zdolali všechny nástrahy a "vystoupali" na pohádkový zlatý vrch, vydali jsme se s vyrobenými lucerničkami na noční průvod Voletinami. Po návratu nás čekaly už jen pohádkové písničky a slibované spaní ve škole.

(zde fotogalerie "Z pohádky do pohádky")
(zde fotogalerie "Pečeme dort s pejskem a kočičkou")
(zde fotogalerie "Na návštěvě u broučků")
(zde fotogalerie "Zlatý vrch")
(zde fotogalerie "Všehochuť")

Mgr. Květa Hetflejšová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.