Get Adobe Flash player

Škola v přírodě - úterý 12. června

Probouzíme se do pěkného dne. Po snídani nás čekají tábornické aktivity a dovednosti: stavění stanu, pátrání co patří a nepatří do batohu, zdravověda, obvazová technika, pomoc v nebezpečných situacích, práce záchranářů, střelba ze vzduchovky.  Ale ouha! Jsme na horách a tady se počasí dokáže rychle změnit. Prší a my se stěhujeme do chaty a svačíme. A opět neprší - vydáváme se na procházku plnou soutěží. Po obědě a odpočinku je stále pěkné počasí. Čeká nás stopovaná. První skupina vyráží na cestu dříve, chystá té druhé fáborky, šipky a dopisy s úkoly. Moc se nám cesta líbí. Bohužel se však na obloze objevily černé mraky a tentokrát pořádný liják. Máme štěstí - hodná paní nás pozve do své chaty, abychom se alespoň trochu schovali. Déšť se mírní a my se vracíme. Mokré oblečení necháváme vyschnout. Posvačíme a sejdeme se ke společnému povídání o předpovědi počasí a houbách. Luštíme dopis psaný morseovkou a hledáme ukrytý poklad. Večer jsme ukončili společně za doprovodu kytary a veselých soutěží.

Mgr. Jana Sávová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.