Výstava BODY - The Exhibition

cimg7271 resizePoslední dubnový pátek navštívili někteří žáci naší školy velkolepou edukativní výstavu Body The Exhibition v Praze. Měli možnost důkladně si prohlédnout všechny exponáty, které byly vytvořeny ze skutečných lidských těl, pozorovat je v různých pozicích a nejrůznějších úhlech. Seznámili se jedinečným způsobem s fungováním lidského organismu. V interaktivní části výstavy si každý mohl pod odborným vedením mediků vyzkoušet resuscitaci. Myslím si, že tato exkurze byla pro většinu zúčastněných velkým zážitkem.

)fotogalerie zde)

Mgr. Jana Čanigová