Get Adobe Flash player

Návštěva u hasičů

cimg7284 resizeV pondělí 9. května jsme navštívili profesionály Hasičského záchranného sboru Královéhradeckého kraje. Den otevřených dveří se konal u příležitosti svátku sv. Floriána, patrona hasičů. Tato akce je mezi žáky velmi oblíbená. Přečtěte si vybrané komentáře čtvrťáků.

Dnes jsem byl na exkurzi u hasičů. Viděl jsem hasičské auto, člun a nafukovací vaky. Hasiči nám ukázali kabinu vozu. Viděli jsme zásah hasičů při falešném požáru. Dozvěděl jsem se spoustu zajímavostí a už vím, jaké mají tísňové volání. Číslo je 150.
Láďa

Na dnešní exkurzi se mi líbila hasičská auta. Zaujal mě pneumatický hever. Líbilo se mi povídání s hasiči. Bavila jsem se ve cvičební místnosti. Výlet se vydařil.
Maruška

Cestou ze školy jsme šli na hasičskou stanici. Na stanici vyhlásili cvičný poplach. Zaujalo mě hasičské vybavení a Tatra se žebříkem. Na konci exkurze jsme šli na polygon.
Jirka

(fotogalerie I. zde)
(fotogalerie II.
zde)
(fotogalerie III.
zde)

Mgr. Martina Glazarová

Karneval


Na středu 21. 2. je pro žáky 1. stupně připraven KARNEVAL.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.