Get Adobe Flash player

Hudební nástroje

cimg7409 resizeVe čtvrtek 18. května s námi přišel pobesedovat bývalý učitel fyziky pan Josef Macků. Jako výborný hudebník – samouk nám vyprávěl a hlavně také názorně předvedl, jak se vyvíjely a hrály různé hudební nástroje. Tajili jsme dech a napjatě poslouchali. A protože tomu, jak jednotlivé nástroje vytvářejí svůj zvuk, opravdu rozuměl, ukázal nám, jak můžeme jednoduché instrumenty vyrobit. V rámci laboratorních prací a projektů to zvládlo mnoho jeho bývalých žáků. Pokud máte chuť, zkuste to také. Návody najdete na internetu zde.  

(fotogalerie 1. stupeň zde)
(fotogalerie 2. stupeň
zde
)

Mgr. Martina Glazarová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.