Get Adobe Flash player

Postřehový závod - 4. a 5. třída

p1250818 resizeV úterý 5. září čekalo na čtvrťáky a páťáky zajímavé školní dopoledne. Společně jsme se sešli v tělocvičně a rozdělili se na dvě skupiny. První skupina začínala postřehovým závodem po zahradě naší školy a přípravou na „poznávačku“ rostlin a živočichů. Druzí si šli do družiny zkoušet různé uzly, šifry a rébusy. V pátek se žáci dočkali vyhodnocení závodu a „poznávačky“, diplomů a sladkých odměn.

(fotogalerie zde)

Mgr. Pavlína Cermanová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.