Get Adobe Flash player

Podzimní dobroty – 2. a 3. třída

2017-10-11 jablka v zupanu 012 resizeJe podzim a my si povídáme o všem, co se kolem nás děje. Dozrává a sklízí se ovoce. I jablka na školní zahradě. Zkusili jsme si z nich udělat pochoutku – jablka v županu. Práce nás moc bavila. A nakonec jsme si opravdu pochutnali. 

…Zbyla nám ještě jablíčka, tak zkoušíme uvařit jablkový kompot. Loupání i krájení už nám jde o něco lépe, zvláště děvčatům. Asi doma hodně pomáhají maminkám. Voní tu vanilka, citron a skořice. To si pochutnáme!

(fotogalerie zde)

Mgr. Jana Sávová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.