Get Adobe Flash player

Koncert "Bonifác bez hranic"

p1250922 resizeV pátek 20. října se žáci 4., 5., 6. A a 6. B třídy vypravili společně se svými třídními učitelkami do Rtyně v Podkrkonoší na koncert, který pořádala taneční škola Bonifác. Programem provázela zpěvačka Kamila Nývltová a vystoupilo mnoho tanečních souborů, jako např. Bastet, Babies, Bonima, Bosanova a nejmladší Kopýtka. Celý program ještě obohatili účastník soutěže „Česko zpívá“ – Patrik Stoupa a také kroužek brazilského bojového umění „capoeira“, kde mimo jiné zazářil žák naší školy – Michael Rýdl. Na úplný konec zazpívala Kamila Nývltová svou píseň „Kilo sem, kilo tam“ a rozpohybovala celý sál. Kulturní akce se velmi vydařila a všem se moc líbila.

(fotogalerie I zde)
(fotogalerie II
zde)

Mgr. Dana Vondráčková

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.