S devátou třídou za profesní orientací

dscn0161 resizeVe dnech 13. a 14. října probíhala ve Společenském centru UFFO v Trutnově „Prezentace středních škol a zaměstnavatelů 2017“ pod záštitou hejtmana Královéhradeckého kraje Jiřího Štěpána.

V páteční odpoledne jsem tuto akci navštívila s devátou třídou společně s jejich třídní učitelkou Jitkou Fendrychovou. Prezentace by jim měla být svým inspirativním programem nápomocna při výběru dalšího vzdělávání a následné profese. Letošní ročník nás opravdu zaujal svou pestrostí, vystavovali zde desítky středních škol i řada zaměstnavatelů našeho regionu, mohli jsme tu načerpat řadu informací a zajímavých motivačních zkušeností. Za některými žáky dorazili i zákonní zástupci.

Žákovské ohlasy byly jen pozitivní, závěr školního týdne se nám vydařil a nezbývá než všem popřát hodně dalších studijních a nakonec i pracovních úspěchů.

Mgr. Kateřina Javůrková

Karneval

Na středu 21. 2. je pro žáky 1. stupně připraven KARNEVAL.