Get Adobe Flash player

S devátou třídou za profesní orientací

dscn0161 resizeVe dnech 13. a 14. října probíhala ve Společenském centru UFFO v Trutnově „Prezentace středních škol a zaměstnavatelů 2017“ pod záštitou hejtmana Královéhradeckého kraje Jiřího Štěpána.

V páteční odpoledne jsem tuto akci navštívila s devátou třídou společně s jejich třídní učitelkou Jitkou Fendrychovou. Prezentace by jim měla být svým inspirativním programem nápomocna při výběru dalšího vzdělávání a následné profese. Letošní ročník nás opravdu zaujal svou pestrostí, vystavovali zde desítky středních škol i řada zaměstnavatelů našeho regionu, mohli jsme tu načerpat řadu informací a zajímavých motivačních zkušeností. Za některými žáky dorazili i zákonní zástupci.

Žákovské ohlasy byly jen pozitivní, závěr školního týdne se nám vydařil a nezbývá než všem popřát hodně dalších studijních a nakonec i pracovních úspěchů.

(fotogalerie zde)

Mgr. Kateřina Javůrková

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.