Get Adobe Flash player

Škola v přírodě - pátek 15. června

Dnes je poslední den našeho pobytu ve škole v přírodě. Po snídani doplníme listy našeho tábornického zápisníku. Někteří o něj hodně pečují, vyrobili si opravdu pěknou vzpomínku na dny strávené uprostřed přírody a mohou si připomínat, co všechno jsme se naučili. Po svačině odcházejí někteří do lesa stavět domečky a zahrádky pro lesní skřítky. Moc nás stavitelství baví. Kluci hrají na hřišti fotbal, někteří ještě trénují správnou mušku - střílí ze vzduchovky do terče. Po obědě balíme a kontrolujeme, jestli jsme si tady nic nezapomněli. Naposledy se rozhlédneme a loučíme se. Autobus nečeká. Bylo nám tu hezky, máme spoustu nových zážitků, budeme mít na co vzpomínat! Ale už se těšíme domů!

Mgr. Jana Sávová

Karneval


Na středu 21. 2. je pro žáky 1. stupně připraven KARNEVAL.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.