Get Adobe Flash player

HALLOWEEN

dsc05993 resizeV úterý 31. října čekalo žáky 1. stupně strašidelné dopoledne. Po svačině se převlékli do svých kostýmů a společně jsme se sešli v tělocvičně. Paní učitelka nám povídala o původu vyřezané dýně „Jack-o´-lantern“ a čtvrťáci zazpívali anglickou koledu „Knock, knock…“. Pak nás postupně čekala zábava a vyrábění na třech stanovištích – procházka strašidelným sklepem, halloweenské hrátky – loupání a lovení jablíček, střelba na kostlivce, lovení ve slizu….a výroba ducha.

(fotogalerie I zde)
(fotogalerie II zde)
(fotogalerie III zde)

Mgr. Pavlína Cermanová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.