Get Adobe Flash player

Vesmír - 5. třída

p1040407 resizeJedna z nejzajímavějších epoch přírodovědy v páté třídě je věnována vesmíru. Dozvěděli jsme se při ní spoustu informací o hvězdách, planetách, kometách, meteoritech i dalších vesmírných tělesech. Zjistili jsme, jak podle přírodovědců vesmír vznikl. Zajímalo nás samozřejmě i to, jak ho může člověk zkoumat. Proto jsme zkoušeli vyrobit makety vesmírných plavidel. K dalším informacím nás ale nevynesly naše raketoplány. Čekala nás návštěva hvězdárny v Úpici.

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina Glazarová

Karneval


Na středu 21. 2. je pro žáky 1. stupně připraven KARNEVAL.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.