Get Adobe Flash player

Plavání - 1. stupeň

p1040206 resizeJe konec listopadu a my za sebou máme deset lekcí plaveckého kurzu. Zúčastnili se ho všichni žáci od druhé do páté třídy. Každý si v bazénu našel to své. Byli mezi námi plavci, kterým vyhovoval jeden plavecký způsob i tací, kteří zvládali prsa, kraula i znak, sprinteři i vytrvalci, mistři v akrobatických skocích do vody i vyznavači vodních her. Je výborné, že letos chodili plavat všichni. Plavání je totiž moc důležitá dovednost, která rozvíjí naše zdraví i radost z pohybu a může zachránit lidský život.

(fotogalerie zde)

Mgr. Martina Glazarová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.