Get Adobe Flash player

Vlastivěda ve čtvrté třídě

p1250980 resizeDva týdny jsme se věnovali novému předmětu – VLASTIVĚDA. Seznámili jsme se s tím, co je to plán, mapa, atlas, globus… Abychom mohli nakreslit naši třídu a pokojíček z půdorysu, museli jsme vyšplhat na štafle. Prošli jsme si také okolí školy a do plánu dopsali důležitá místa. Světové strany se nám zatím trochu pletou, ale do vyhledávání v mapě jsme se pustili. Společnými silami jsme vytvořili plastickou mapu České republiky.

(fotogalerie zde)

Mgr. Pavlína Cermanová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.