Get Adobe Flash player

Exkurze do čističky odpadních vod v Bohuslavicích - 8. a 9. třída

Krásné červnové středeční dopoledne jsme se vydali na exkurzi do Čističky odpadních vod v Bohuslavicích. Měli jsme možnost shlédnout celý proces čištění, o čemž jsme se tolik učili v hodinách chemie. V praxi jsme si ověřili, jak se čistí odpadní vody z okolí celého Trutnova. Z blízka jsme viděli všechny fáze čištění - česla, usazovací nádrže, chemické i biologické čištění. Cestou nás provázel a vše nám vysvětloval pan Bucek, který zde dlouhá léta pracuje, za což bychom mu rádi touto cestou poděkovali. Zpáteční cestu jsme si též užili v hezké přírodě okolo Čížkových kamenů s krásnou vyhlídkou na elektrárnu v Poříčí.   

Mgr. Jana Matějková a Mgr. Věra KrálováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.