Get Adobe Flash player

Exkurze do čističky odpadních vod v Bohuslavicích - 8. a 9. třída

Krásné červnové středeční dopoledne jsme se vydali na exkurzi do Čističky odpadních vod v Bohuslavicích. Měli jsme možnost shlédnout celý proces čištění, o čemž jsme se tolik učili v hodinách chemie. V praxi jsme si ověřili, jak se čistí odpadní vody z okolí celého Trutnova. Z blízka jsme viděli všechny fáze čištění - česla, usazovací nádrže, chemické i biologické čištění. Cestou nás provázel a vše nám vysvětloval pan Bucek, který zde dlouhá léta pracuje, za což bychom mu rádi touto cestou poděkovali. Zpáteční cestu jsme si též užili v hezké přírodě okolo Čížkových kamenů s krásnou vyhlídkou na elektrárnu v Poříčí.   

Mgr. Jana Matějková a Mgr. Věra Králová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.