Get Adobe Flash player

Krmení daňků (2. a 3. třída)

p1040433 resizeDruhá a třetí třída využila ještě hezkého podzimního počasí a pozvání rodiny Hantlových. Protože jsme si v prvouce povídali o lesních zvířátkách, navštívili jsme Egonka u něj doma a podívali se na stádečko daňků. Dozvěděli jsme se co daňci nejraději jí, kde spí a jak se jmenují. Ve stádu byl i albín, na kterého se asi děti nejvíc těšily. Zatím znaly jen bílou laňku z pohádky, živého bílého daňka viděly poprvé. Ještě jednou děkujeme Egonkovi i jeho rodičům.

(fotogalerie zde)

Mgr. Květa Hetflejšová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.