Get Adobe Flash player

Miniprojekt "Sněhuláci"

cimg8697 resize30. listopadu se na 1. stupni konal miniprojekt ,,SNĚHULÁCI". Žáci se rozdělili do skupinek a pod vedením třídních učitelek vyráběli obří sněhuláky. Tématem byly vločky, ale kreativitě všech zúčastněných nic nestálo v cestě. A tak během tří hodin vznikly nádherné sněhuláčí rodinky. Děti si vyzkoušely různé výtvarné techniky a všechny si toto tvoření užily. Výsledek jejich společné práce nám všem bude po celou zimu zkrášlovat chodbu. Děkuji všem, kteří se na projektu podíleli a přispěli k jeho realizaci.

(fotogalerie I. zde)
(fotogalerie II. zde)
(fotogalerie III. zde)
(fotogalerie IV. zde)

Jana Kubasová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.