Předvánoční dopoledne

p1260174 resizeVe čtvrtek 7. prosince jsme byli v Uffu na představení divadla Drak z Hradce Králové. Příběh byl o Marii, Josefovi a narození Ježíška. Slyšeli jsme pěkné písničky a viděli zajímavé kulisy a loutky.

Využili jsme také možnosti navštívit výstavu betlémů konanou ve Staré radnici. Za naši školu tam byly vystaveny dva betlémy, které vyráběli žáci druhého stupně. Moc se nám vše líbilo.

Došli jsme si také ještě na náměstí k velkému vánočnímu stromu. Spolu s ním, dřevěným betlémem a schránkou na dopisy Ježíškovi se vyfotili. Tento den se nám pěkně vydařil!

Mgr. Pavlína Cermanová

Plavecký kurz - 3. lekce

Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.