Adventní odpoledne

dsc 0903 resizeAdvent. Doba, kdy se věřící připravují na příchod (narození) Krista a to tak, že rozjímají v kostelech a dodržují půst - střídmě se stravují, nepijí alkohol a vynechávají zábavy. Advent – to je však i čas spojený s vůní připravovaného cukroví, vánoční světélka v oknech a na stromečcích před domy, koledy i vánoční písně v rádiu, výroba vánočních dekorací... A také doba setkávání. Ve středu 20. prosince jsme se v odpoledních a podvečerních hodinách ve škole sešli s rodiči, žáky, sourozenci, babičkami a dědečky a mnoha dalšími lidmi, abychom strávili čas při výtvarných dílnách, v kavárně nebo jen tak povídáním... Kulturní vystoupení, které se konalo v tělocvičně, potěšilo nejednoho diváka. V prodejním stánku byly k mání zajímavé výrobky žáků. Odpoledne rychle uběhlo a mně nezbývá jen poděkovat všem, kdo přispěl svou pomocí ke zdárnému průběhu celé akce. A abych nezapomněla: KRÁSNÉ VÁNOCE!

(fotogalerie I. zde ... kavárna a prodej)
(fotogalerie II. zde ... slavnost)
(fotogalerie III. zde ... vyrábění)

Mgr. Jana Prokopcová

Karneval

Na středu 21. 2. je pro žáky 1. stupně připraven KARNEVAL.