Get Adobe Flash player

Ze života první třídy

cimg8662 resizeTo nám to uteklo... Před pár dny jsme zahájili nový školní rok a teď se blíží první vysvědčení. A s ním konec prvního pololetí. Z prvňáčků se stávají opravdoví školáci, kteří znají své povinnosti a kteří každý den s chutí poznávají nové učivo. A že toho už umíme! V naší fotogalerii si můžete prohlédnout, jak zdoláváme nástrahy psaní, čtení i matematiky. Používáme různé způsoby, pomůcky, hry, činnosti na Smart tabuli...

(fotogalerie I. zde - český jazyk)
(fotogalerie II. zde - matematika)

Mgr. Jana Prokopcová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.