Get Adobe Flash player

Předvánoční Praha

dsc 0809 resizeV pondělí 18. prosince 2017 pořádala naše škola pro zájemce z řad žáků a učitelů výlet do Prahy. Program celé akce byl velmi pestrý. Po příjezdu do našeho hlavního města jsme se vypravili na Petřín, kam jsme dojeli lanovkou. Zpátky naše cesta směřovala k Pražskému hradu, kde jsme měli možnost zhlédnout velmi zajímavou expozici Příběh Pražského hradu. Potom jsme se vydali do Zlaté uličky, kde v minulosti žil i spisovatel Franz Kafka. Prohlédli jsme si zařízení 9 domků z 16 a vše tam vypadalo, jako by jejich obyvatelé právě odešli – pravá zlatnická dílna, alchymistická laboratoř, dům bylinkářky, obydlí slavné kartářky, starověká krčma apod. Ze Zlaté uličky jsme se dostali až na Staroměstské náměstí, kde na nás dýchla pravá atmosféra Vánoc. Odtud jsme se vydali do Národního divadla na zlatý hřeb naší kulturní akce – představení Manon Lescaut. Herci Jana Pidrmanová a Patrik Děrgel nezapomenutelně ztvárnili hlavní postavy Nezvalovy divadelní hry - Manon Lescaut a rytíře Des Grieux. Celá kulturní akce se vydařila a všem se nám moc líbila.

(fotogalerie zde)

Mgr. Dana Vondráčková

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.