Get Adobe Flash player

Vánoce ve 4. třídě

dsc06514 01 resizeTak konečně nám po minulých blátivých letech v předvánoční čas trochu nasněžilo a my se mohli nejprve vydat se svojí nadílkou do krmelce. Procházku jsme si pěkně užili a na zpáteční cestě se strhla i pořádná koulovačka. Po návratu do třídy jsme usedli společně ke svátečnímu stolu, dali si teplý čaj, cukroví a těšili se, co kdo najde ve svém dárku. Nezapomněli jsme ani na některé z vánočních zvyků – pouštěli jsme lodičky ze skořápek, krájeli jablíčko a rozlouskli ořech…. Vánoce ve třídě se nám moc povedly!

(fotogalerie zde)

Mgr. Pavlína Cermanová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.