Lyžařský výcvik 2018

p1060575 resizeKaždoročně odjíždí žáci druhého stupně na lyžařský výcvik do Horní Malé Úpy, na penzion Věra. Sněhové podmínky a počasí nebyly zrovna ideální, avšak k uskutečnění kurzu postačily. Většina žáků jezdí na kurz opakovaně. Letos zde byli také tři nováčci, kteří prokázali velký talent k běžeckému lyžování a pozitivní vztah k horám stejně jako ostatní. Náplní kurzu byla nejen technika lyžování a samotný výcvik, ale také spousta her, soutěží a zábavných večerních programů. Všichni žáci prokázali velkou vůli a snahu při soutěžích i zlepšování sebe sama. Celkově se kurz velmi zdařil a již teď se všichni těší na další ročník.

Aleš Hilbert

Karneval

Na středu 21. 2. je pro žáky 1. stupně připraven KARNEVAL.