Get Adobe Flash player

Zážitkový výlet - Lanový park Janské Lázně

Adrenalinové zážitky v podobě skoku z dvanácti metrů, jízda na saních a na kole ve výšce šesti metrů a další zajímavé lanové překážky zdolávali žáci 2. stupně v pátek 22. června. Vše začalo na pevné půdě, kde byli oblečeni do celotělových úvazků. Každý dostal helmu a bezpečnostní karabiny, kterými se sám jistil. Po úvodním poučení si to všichni prakticky vyzkoušeli na trenažeru a mohli stoupat výš a výš lanovými atrakcemi. Hned první překážky byly testovací, ale nikdo neměl problém. Na kolo šli největší odvážlivci a patřičně si to užili. Když sesedli z kola, vyděšený výraz se změnil na spokojený a nadšení do dalšího adrenalinu vzrůstalo. Ti nejzdatnější obešli i velký okruh a téměř všichni absolvovali skok do sítě v nejvyšším bodě celého parku. Spokojenost byla viditelná jak z verbálního projevu, tak z mimického výrazu. Myslím, že můžu říct, že to byl povedený den a všichni bychom si ho rádi zopakovali.

Mgr. Iva CibulkováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.