Get Adobe Flash player

Sraz žáků bývalého 9. ročníku

Již po několikáté v tomto školním roce jsme se opět setkali s našimi bývalými žáky 9. třídy, tentokrát 23. června ve sport centru Pasáž v Trutnově. Bylo to velice příjemné odpoledne v duchu povídání i sportu. Mám velkou radost, že se nás tolik sešlo a že se všem daří dobře! Tak milá bývalá třído, užijte si léto, odpočívejte a po prázdninách doufám, brzy na viděnou.

Mgr. Jana MatějkováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.