Get Adobe Flash player

Školní výlet - 1. a 2. třída

Začal čas školních výletů a i naši nejmenší přemýšleli, kam by se rádi podívali. Nakonec zvítězila kombinace pohádek a turistiky. Ráno jsme se autobusem vyšplhali až pod vrcholek Sněžky, na Pomezní Boudy. Po návštěvě infocentra jsme se "na skok" podívali do Polska, a pak už nás čekal sestup po pohádkové cestě ke Spálenému Mlýnu. Polední přestávku jsme si zpestřili skotačením na dětském hřišti v Horní Malé Úpě. Horské chaloupky, rozkvetlé louky i výhledy na Krkonoše jen potvrdily, že u nás je krásně.

Mgr. Květa HetflejšováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.