Školní výlet - 1. a 2. třída

Začal čas školních výletů a i naši nejmenší přemýšleli, kam by se rádi podívali. Nakonec zvítězila kombinace pohádek a turistiky. Ráno jsme se autobusem vyšplhali až pod vrcholek Sněžky, na Pomezní Boudy. Po návštěvě infocentra jsme se "na skok" podívali do Polska, a pak už nás čekal sestup po pohádkové cestě ke Spálenému Mlýnu. Polední přestávku jsme si zpestřili skotačením na dětském hřišti v Horní Malé Úpě. Horské chaloupky, rozkvetlé louky i výhledy na Krkonoše jen potvrdily, že u nás je krásně.

Mgr. Květa Hetflejšová