Get Adobe Flash player

Školní výlet - 1. a 2. třída

Začal čas školních výletů a i naši nejmenší přemýšleli, kam by se rádi podívali. Nakonec zvítězila kombinace pohádek a turistiky. Ráno jsme se autobusem vyšplhali až pod vrcholek Sněžky, na Pomezní Boudy. Po návštěvě infocentra jsme se "na skok" podívali do Polska, a pak už nás čekal sestup po pohádkové cestě ke Spálenému Mlýnu. Polední přestávku jsme si zpestřili skotačením na dětském hřišti v Horní Malé Úpě. Horské chaloupky, rozkvetlé louky i výhledy na Krkonoše jen potvrdily, že u nás je krásně.

Mgr. Květa Hetflejšová

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.