Get Adobe Flash player

Ukončení školního roku - 1. třída

První rok školy je za námi. Ani jsme se nenadáli a čekají na nás zasloužené prázdniny. Naučili jsme se číst a psát písmenka, počítáme do dvaceti, umíme mnoho nových písniček, prostě už jsme ostřílení školáci. Doma nás jistě pochválí za první vysvědčení a všichni se těšíme na výlety, hry a povídání s našimi rodiči. Vždyť o prázdninách je čas na všechno hezké. TAK HURÁ NA NĚ!

Mgr. Květa HetflejšováPOKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU


Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.

    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.