Get Adobe Flash player

Výlet na Webrovu chatu

cimg6878 resizePo dvou měsících prázdnin jsme se znovu sešli s našimi kamarády, spolužáky, učiteli. Druhý školní den nás ráno přivítalo sluníčko a modré nebe, a tak jsme vyrazili na celé dopoledne do přírody. Cestu na Webrovu chatu jsme si zpestřili nejrůznějšími soutěžemi a hrami. Prvňáčci urazili celou trasu bez potíží, do školy dokonce doběhli jako první. Na úspěšné cestovatele čekala spousta odměn a také dobrý pocit z příjemně prožitého dne.

Druhý den – teď už ve škole – si třeťáci a čtvrťáci vyzkoušeli „Poznávačku rostlin a hub“ a vázání uzlů. Společnými silami ještě vyluštili tajnou šifru.

Celá akce je zachycena na těchto fotografiích.

Plavecký kurz - 3. lekce


Ve středu 19. 9. proběhne třetí lekce plavání pro žáky z 2. – 5. třídy.    


esf-horizontalni eu-img msmt-img opvk-img

   Škola je příspěvkovou organizací. Projekty a provoz této školy jsou spolufinancovány Evropskými fondy, MŠMT České republiky a Městem Trutnov.