Výlet na Webrovu chatu

cimg6878 resizePo dvou měsících prázdnin jsme se znovu sešli s našimi kamarády, spolužáky, učiteli. Druhý školní den nás ráno přivítalo sluníčko a modré nebe, a tak jsme vyrazili na celé dopoledne do přírody. Cestu na Webrovu chatu jsme si zpestřili nejrůznějšími soutěžemi a hrami. Prvňáčci urazili celou trasu bez potíží, do školy dokonce doběhli jako první. Na úspěšné cestovatele čekala spousta odměn a také dobrý pocit z příjemně prožitého dne.

Druhý den – teď už ve škole – si třeťáci a čtvrťáci vyzkoušeli „Poznávačku rostlin a hub“ a vázání uzlů. Společnými silami ještě vyluštili tajnou šifru.

Celá akce je zachycena na těchto fotografiích.

POKYNY K ZÁJEZDU DO LEGOLANDU

Sraz k odjezdu je 19. 6. (tedy v noci z neděle na pondělí) v 0.45 hodin na VLAKOVÉM nádraží v Trutnově.
S sebou je třeba jídlo a pití na celý den, pohodlné oblečení a obuv.
Do autobusu doporučujeme polštářek, popřípadě deku.